Beşerler Gözlerine İnanamıyor! 52 Yaşındaki Ünlü Oyuncunun Harika Fiziği Magazin Dünyasını Sarstı…

Türk televizyon dizilerinin isminden kelam ettiren ünlü oyuncusu 52 yaşında plajlara indi modelleri kıskandırdı. Fit manzarası ile 52 yaşında üzere değil de 32 yaşında üzere gösteren Asuman Dabak’ın nasıl bu kadar genç kaldığı magazin dünyasında gündem oldu.

ÇEKİMLERDEN SONRA KENDİNİ ÇEŞMEYE ATAN ASUMAN DABAK FİR GÖRÜNÜMÜ İLE MODELLERİ KISKANDIRDI

Geçen dönem pek çok üretimde yer alan Asuman Dabak dizi çekimleri dönem finali yapar yapmaz soluğu Çeşme’de aldı. Her gün denize giren ünlü oyuncu Asuman Dabak güneşin tadını sonuna kadar çıkardı. Fit görünümü ile dikkatleri çeken Asuman Dabak birbirinden değişik bikinileri ve aksesuarları ile de konuşuluyor.

HER YIL DİZİ VE YA FİLİM ÇEKİMLERİNDEN SONRA ÇEŞMEYE GİDİYOR

Ünlü oyuncu Asuman Dabak her yıl Çeşme’ye gelen ünlüler ortasında yer alıyor. Sinema ve ya dizi çekimlerinden sonra her sene kesinlikle Çeşme’ye gelen ünlü oyuncu hem denizin hem de güneşin tadını birbirinden farklı bikinileri ile çıkardı. Estetiğine güvenen Asuman Dabak renkli bikinilerini abartılı aksesuarları ile tamamlıyor. Asuman Dabak oyunculuğu kadar düzgün fiziği ile de görenleri kendisine hayran bıraktı.

Asuman Dabak en son TRT 1’de yayınlanan Eksiksiz Eşleşme dizisinde rol aldı. Kusursuz Eşleşme dönem finali yapınca dizinin oyuncuları dinlenmek için kendilerini tatil beldelerine attı. Oyuncu Asuman Dabak, ise geçen yıllarda olduğu üzere bu yılda set ortası verilir verilmez Çeşme’ye geldi.

ASUMAN DABAK’I PLAJDA GÖRENLER 52 YAŞINDA OLDUĞUNA İNANAMADI

52 yaşında olan deneyimli oyuncu Asuman Dabak bikinisi ile adeta 20 yaş daha genç görünüyor. Sevenleri usta oyuncunun 52 yaşında olduğuna inanamıyor. Her yaz Çeşmeye gelen Asuman Dabak bu yaz da kıyı şıklığından ödün vermedi. Asuman Dabak, renkli bikinileri ve aksesuarlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

ASUMAN DABAK 20 EYLÜL’DE YİNE SAHNELERDE OLACAK

Sevenleri ile sohbet eden Asuman Dabak , 20 Eylül’de ise Haldun Dormen’in yönettiği “Senfonik Broadway’den İstanbul’a Müzikaller” projesi kapsamında Maximum Uniq Açıkhava’da sahne alacağını açıkladı.


Çok Şaşıracaksınız… Survivor’ın Hangi Yarışmacısı Art Sokaklar İle El Sıkıştı! Survivor’dan Art Sokaklar’a Komiser Transferi


O Özellikleri İle Kendilerine Hayran Bırakan 3 Burç! Sizde De O İnanılmaz Özellik Var Mı? İşte Zodyakın En Sevilen Burçları…


İşte Yapması Yürek İsteyen Kişilik Testi: Fotoğrafta Dikkat Ettiğiniz Şey, Kişiliğinizin Tüm Sırlarını Ortaya Çıkaracak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.