Bülent Ersoy’dan Hadise’ye: Düşmanım ilan edebilirim

Türkiye’nin Diva’sı, İrlanda kızılı saçlarının akabinde yine gündemde…

Bülent Ersoy’un menajeri Hakan Şentürk’ün, Hadise ile olan yakınlığı ipleri kopardı.

Hadise ile yanak yanağa fotoğraf paylaşan Şentürk’e, Bülent Ersoy’dan öfke içerikli bir yorum geldi.

İkilinin samimi pozuna sonlanan Ersoy’un ‘Bana inat mı?…’ ifadeleriyle başladığı yorumunun sonunda ise Hadise’ye tehdit yatıyordu.

“Haluk artık bir fotoğraf geldi telefonuma…”

Diva o yorumunda, “Haluk artık bir fotoğraf geldi telefonuma. Bana inat mı koydunuz o resmi… Hadise Hanım’la yanak yanağa poz vermişsiniz. Bu Hadise Hanım da aslında uygun bir kızdır. Nitekim çok sevdiğim uygun bir çocuktur lakin bu kadar ziyadesiyle sana yaklaşmasından sonra kendisine olan âlâ niyetli, sevecen yaklaşımlarım ve uygun niyet fikirlerim her an durumumun değişmesine sebep olabilir.” ifadelerini kullandı.

“Hadise’yi düşmanım ilan edebilirim”

Yorumunun devamında, bir sonraki buluşmada ortalarına uzaklık koymasını isteyen Bülent Ersoy, “Kendisini düşmanım ilan edebilirim. Bundan sonrası birinci görüşmenizde aranızda en az 1,5 metre ara ile oturmanızı, bir birinize hiç dokunmamanızı her ikinizi de sıhhat ve selameti ismine bilgilerine sunuyor., en halisane hislerimde birinci ve son sefer sizleri ikaz ediyorum.” dedi.

“Bir dahakine yanımızda olmanızı isterim”

Gündemde bomba tesiri yaratan Bülent Ersoy’a, çok geçmeden Hadise yanıtı geldi.

Hadise, Diva’nın yorumunun üzerine, ” Divam, sizin düşmanlığınız bile bir ödül lakin bildiriniz alınmıştır. Bir dahaki buluşmamızda yanımızda olmanızı çok isterim.” tabirlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.