Çöp meskenden kurtulan çocuktan yeterli haber!

Çöp meskenden kurtulan Cem Muhammet’in yeni fotoğrafları ortaya çıktı

Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde 9 gündür tedavisine devam edilen 9 yaşındaki C. M.A.’yı AÜ Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Hastane Başhekimi Prof. Dr. Yıldıray Çete ziyaret etti. Hastane çıkışında açıklamalarda bulunan Rektör Özkan, “Şimdiye kadar gördüğüm en uygun C.M. ile karşılaştım. Ruhsal olarak çok yeterli durumda. Kan kıymetleri böbrek, kalp çok uygun. Yürüyor. 2 kilo 100 gram kilo aldı. Bir sürü şey geliyor. Keyfi yerinde çok keyifli oldum. Çikolata istedi. ‘Ne vakit yiyebilirim?’ dedi.

Onları peyderpey yemesi lazım. Daha evvel onları veremiyorduk, artık olması gereken çocuk üzere yemeye başlayacak. İnşallah buradan çıktığı vakit da hoş bir aile ortamına kavuşur. Bizim en kıymetli şeyimiz onun en keyifli olacağı ortamı hakikat karar vermek. Çıkınca da ziyaret edeceğiz” dedi.

“TABURCU OLMASINA GİTGİDE DAHA OLUMLU BAKIYORUZ”

Ne vakit taburcu olacağı ile ilgisi soruya karşılık veren Prof. Dr. Yıldıray Çete ise “Bir vakit mümkün değil. Muhakkak bir kiloya ulaşması lazım. Taburcu olmasına gitgide daha olumlu bakıyoruz, fakat şu gün olacak demek gerçek değil. Şu anda tedavisi olumlu istikamette gidiyor” dedi.

KAYNAK: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.