Fenerbahçe’den teknik takım açıklaması: Mehmet Aurelio geri döndü

Bir periyot Trabzonspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta futbol oynayan Brezilya asıllı Türk futbolcu Mehmet Aurelio, antrenörlük mesleğine Fenerbahçe’de devam edecek.

Oyunculuk devrinin akabinde birinci olarak Kasımpaşa’da yardımcı antrenörlük yapan ve Göztepe ile Sakaryaspor’da deneyim kazanan Aurelio, Çorumspor’da birinci adamlığa getirilmişti. 2019/20 döneminde Fenerbahçe’de yabancı antrenör olan Aurelio, 2021 yılının Haziran ayında kulüple yollarını ayırdı.

Sarı-lacivertlilerden yapılan açıklamaya nazaran Aurelio, Fenerbahçe’nin yeni teknik menajeri oldu.

MARIO BRANCO FUTBOL YÖNETİCİSİ OLDU

Fenerbahçe’de Jorge Jesus’un teknik yöneticilik misyonuna getirilmesinin akabinde futbol yöneticiliği konumu için de bir öbür Portekizli Mario Branco ile mutabakat sağlandı.

Sosyal medya hesabından açıklama yayımlayan Mario Branco, Fenerbahçe’de futbol yöneticiliği vazifesine getirildiğini açıkladı.

“Fenerbahçe Kulübü’ne Futbol Yöneticisi olarak katılma ayrıcalığını yaşıyorum. Bu türlü büyük bir kulüpte çalışma fırsatına eriştiğim için onur duyuyorum. Bana duyulan inancı haklı çıkarmak için elimden gelenin en düzgününü yapacağım. Birlikte yaşayacağımız her şeyi dört gözle bekliyorum.”

İŞTE FENERBAHÇE’NİN TEKNİK KADROSU

1. Jorge Jesus (Teknik Direktör)

2. João de Deus( Yardımcı Antrenör)

3. Márcio Sampaio (Atletik Performans Antrenörü)

4. Tiago Oliveira ( Yardımcı Antrenör)

5. Gil Henriques ( Maç Analisti)

6. Rodrigo Araújo (Video Analist)

7. Mário Branco (Operasyon Direktörü) 

8. Carlos Bruno (Atletik Performans Antrenörü)

9. Marco Aurelio (Teknik Menajer)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.