Justin Bieber’dan sevenlerini üzen paylaşım: “Yüzümün bir tarafı felçli”

Justin Bieber’dan konserlerini iptal ettikten sonra bir açıklama daha geldi. Ünlü müzikçi, iptallere neden olan hastalığıyla ilgili konuştu. Bieber, yüzünün bir kısmının felç olduğunu söyledi.

Dünyaca ünlü müzikçi Justin Bieber, bir müddettir sıhhat meseleleriyle baş etmeye çalışıyor. Bieber’ın son olarak hastalığı nedeniyle konserlerini iptal ettiği açıklanmış, lakin ayrıntılar paylaşılmamıştı. Ünlü müzikçi Instagram’dan hayranlarına seslenerek rahatsızlığıyla ilgili bilgi verdi.

Popstar, Ramsay Hunt sendromu nedeniyle yüz kaslarını hareket ettiremediğini gösteren bir görüntü yayınladı. Justin Bieber, bir virüsün yüzünün bir tarafında tam felce neden olması nedeniyle son turnesindeki bir dizi gösterisini iptal etti.

Pop yıldızı, virüsün kulağındaki hudutlara ziyan vermesinin akabinde kendisine Ramsay Hunt sendromu teşhisi konduğunu söyledi. Instagram sayfasında paylaştığı görüntüde epey önemli bir hastalık olduğunu belirtti.

“YÜZÜMÜN BİR KISMI BÜSBÜTÜN FELÇ”

“Yüz sonlarımda kulağımdaki hududa saldıran ve yüzümün felç olmasına neden olan bir virüs var. Gördüğünüz üzere, bu göz açılıp kapanmıyor. Yüzümün bu tarafında gülümseyemiyorum. Bu burun deliği hareket etmiyor, bu yüzden yüzümün bu tarafında tam felç var.”

Bieber, üç dakikalık görüntüde gülümsemeye, gözlerini kırpmaya ve yüzünü hareket ettirmeye çalışıyor lakin yüzünün birtakım kısımları reaksiyon vermiyor. Müzikçi, güzelleşmek için yüz antrenmanları yaptığını söyledi.

Bieber kelamlarını şu biçimde bitirdi:

“Bir sonraki şovları iptal ettiğim için hüsrana uğrayanlar; yalnızca fizikî olarak, açıkçası onları yapamam. Gördüğünüz üzere bu hayli önemli. Keşke durum bu türlü olmasaydı lakin belirli ki bedenim bana yavaşlamam gerektiğini söylüyor. Umarım anlarsınız ve bu vakti yalnızca dinlenmek ve rahatlamak için kullanacağım. Ne kadar vakit alacağını bilmiyoruz ancak düzelecek, umudum var ve Tanrı’ya güveniyorum. Hepsinin bir nedeni olduğuna inanıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.