Labirent: Alev Deneyleri sineması konusu nedir? Labirent: Alev Deneyleri sineması IMDb puanı? Labirent: Alev Deneyleri oyuncuları kim?

2015 ABD imali Labirent: Alev Deneyleri sineması bu akşam ekranlara gelecek. Genç oyuncu takımı ve bilim kurgu tipi olmasıyla izleyiciyi heyecanlandıran sinema, birçok sinemasever tarafından araştırılıyor. İşte Labirent: Alev Deneyleri sineması hakkında merak edilenler..

LABİRENT: ALEV DENEYLERİ SİNEMA KONUSU NEDİR?

2014 tarihli roman uyarlaması bilim kurgu aksiyonu Labirent: Ölümcül Kaçış‘ın devamı olan sinemada, kapana kısıldıkları Labirent deneyinden kurtulmayı başaran gençleri bu sefer dış dünyada hiç de ummadıkları tehlikeler bekliyordur. Kıyamet sonrası bir görünümle karşılaşan ve bir biçimde ‘değerli’ olduklarına inanan gençler, kendileri için hazırlanan planların ikinci etabına geçtiklerinden haberdar değildir. Serinin bu kısmında Thomas ve Kayranlı dostları şimdiye kadar ki en kuvvetli gayretlerini vermek zorundadır. 

LABİRENT: ALEV DENEYLERİ SİNEMASININ OYUNCULARI KİMLER?

Labirent: Alev Deneyleri sineması oyuncuları ortasında Dylan O’Brien, Ki Hong Lee, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Dexter Darden üzere isimler bulunuyor.

LABİRENT: ALEV DENEYLERİ SİNEMASI IMDb PUANI KAÇ, ÇEŞİDİ NE?

Filmin IMDb puanı 6.310 olarak karşımıza çıkıyor. Sinema aksiyon, bilim kurgu ve tansiyon çeşitlerini barındırıyor.

LABİRENT: ALEV DENEYLERİ DİREKTÖRÜ KİM?

Filmin direktör koltuğunda 36 yaşındaki Wes Ball oturuyor. Direktörü üne kavuşturan birinci sinemada birebir serinin 1.filmi olan Labirent: Ölümcül Kaçış filmidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.