Sihirli Annem’in Tuğçe’si 6 ayda tam 41 kilo verdi! İşte damla damla eriten formül…

DAMLA ERSUBAŞI 6 AYDA 41 KİLOP VEREREK GÜNDEM OLDU

Türk televizyonlarının sevilen ve bir periyoda damga vuran Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle akıllara kazınan Damla Ersubaşı her geçen gün eriyor. Bir çok diyet programını uyguladığını söyleyen Damla Ersubaşı diyetin yanı sıra spor da denediğini lakin bir gram dahi veremediğini açıkladı. Kiloları ile başı kaygıya giren Damla Ersubaşı 2018’de mide küçültme ameliyatı oldu.

SON DEVA MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI

Ünlü oyuncu Damla Ersubaşı her geçen gün erimesi toplumsal medyada takipçilerinin de gözünden kaçmadı. Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Tuğçe karakteri ile tanınan ünlü oyuncu Damla Ersubaşı’nın son halini gören toplumsal medya takipçileri ‘Damla Ersubaşı günden güne eriyor’ yorumları yaptılar.

Tam 90 kiloya kadar çıktığını açıklayan genç oyuncu Damla Ersubaşı diyet ve spor ile kilo veremeyince son dermanının mide küçültme ameliyatı olduğunu belirtti. 4 yıl evvel mide küçültme ameliyatı olan ünlü oyuncu ameliyat sonrası ise diyete devam ettiğini söyledi.

Mide küçültme ameliyatından sonra beslenmesine dikkat ettiğini belirten Damla Ersubaşı ekmeği hayatından çıkardığını canı istemesine karşın makarna , börek çeşidi yiyeceklerden uzak kaldığını belirtti. Damla Ersubaşı beslenme alışkanlığını esaslı olarak değiştirdiğini söyleyerek daha çok protein yüklü beslenmeyi tercih ettiğini söyledi.

MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI SONRASI ESTETKTE YAPTIRDI

Damla Ersubaşı kilo verdikten sonra kendi değimi ile görünüşünde küçük değişiklikler yaptı. Geçirdiği estetik ameliyatları küçük dokunuşlar olarak tanımlayan Damla Ersubaşı en son olarak saç rengini de değiştirerek esmer hoşu oldu.

Saçlarını siyah boyayan hoş oyuncunun son hali toplumsal medya kullanıcılarından tam not aldı. Mide küçültme ameliyatı ve estetikler ile yeni bir görünüme kavuşan Sihirli Annem dizisinin Tuğçe’si görünüşünden ötürü çok memnun olduğunu söyledi.


Sinem Kobal hastane çıkışı görüntülendi! Yürümekte ve konuşmakta zorluk çeken Kobal hastalığını açıkladı…


İranlı sevgili meğerse yeni değilmiş! Özcan Deniz hakkında bomba iddia!


Türkiye de hangi burcun daha hoş olduğunu biliyor musun? İşte Anadolu’nun en hoş ve alımlı bayanlarının burçları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.