Son zamanların gözde aktörü Pedro Pascal’ın kazancı göz doldurdu

48 yaşındaki ünlü aktör Pedro Pascal’ın, “The Last of Us” dizisinden bölüm başına yaklaşık 12 milyon TL (600 bin dolar) kazandığı öğrenildi.

Daily Star’ın haberine göre, ünlü aktörün popülerliği ve net değeri, Nicolas Cage ile birlikte rol aldığı “The Unbearable Weight of Massive Talent”tan “Game of Thrones”a, “The Last of Us”tan “The Mandalorian”a kadar birçok dizi ve filmde yer almasıyla yükselişe geçti.

Pascal’ın son olarak “The Last of Us”tan bölüm başına 12 milyon TL (600 bin dolar) kazandığı ve dizi için toplam kazancını 104 milyon TL’ye (5.4 milyon dolar) çıkardığı bildirildi.

TOPLAM SERVETİ 192 MİLYON TL’DEN FAZLA

“The Mandalorian”dan kazandığı ücret tam olarak bilinmese de bölüm başına 8-10 milyon TL (400.000-500.000 dolar) arasında bir miktar aldığı tahmin ediliyor.

Celebrity Net Worth’a göre, Pascal’ın varlıklarının yaklaşık 192 milyon TL (10 milyon dolar) olduğu değerlendiriliyor, ancak yeni projelerine başladığından beri daha da artmış olması tamamen mümkün.

Wired ile yaptığı bir röportajda Pascal, kariyerinin ilk dönemleri hakkında, “Sürekli çalışıyordum ve bu çok tipik bir şekilde tam bir mücadeleydi” diye konuşurken ünlü olduktan sonra “Evet, paramı alıyorum. Yatağımın her yerine yaydım ve içinde yuvarlandım.” şeklinde esprili bir açıklamayla da gündeme gelmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir