31. İstanbul Caz Festivali’nin ilk isimleri açıklandı: Gregory Porter ve Chris Isaak, İstanbul’a geliyor

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali, 3-18 Temmuz’da bir kez daha dinleyicilerle buluşacak. Bu sene 31’incisi düzenlenen festivalin iki ismi Gregory Porter ve Chris Isaak olarak belirlendi.

En iyi caz vokalleri arasında gösterilen Gregory Porter, 8 Temmuz Pazartesi akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnede olacak. Çocukluk döneminden bu yana beslendiği country, gospel ve blues’un yanı sıra caz, R&B ve funk arasında seyreden tarzıyla öne çıkan Porter, cazı dinleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.

“Wicked Game”, “Blue Hotel” gibi popüler şarkıları ile tanınan müzisyen Chris Isaak, 31’inci İstanbul Caz Festivali için ilk kez Türkiye’ye geliyor. Konser, 12 Temmuz Cuma, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda.

BİLETLER 19 OCAK’TA SATIŞA ÇIKACAK

Festivalin ilk isimleri için biletler, Lale Kart üyeleri için 17 Ocak Çarşamba günü 10.30’da başlayacak öncelikli satış döneminin ardından, 19 Ocak Cuma günü 10.30’da, avantajlı dönem fiyatlarıyla passo.com.tr, Passo mobil uygulaması, Passo perakende satış noktaları ve İKSV ana gişeden genel satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx