Bu kılıf, Huawei’nin yeni amiral gemisine çok yakışacak

Huawei, dün gerçekleşen ürün lansman etkinliğinde “Ultimate Design” serisinin yeni premium üyesi Mate 60 RS Ultimate Design‘ı tanıttı. Bu model, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel bir şekilde birleştiren benzersiz bir tasarıma sahip.

Mate 60 RS Ultimate Design’ın en dikkat çekici özelliği, eşsiz bir sekizgen kamera modülüne sahip olması. Bu kamera modülü, dikey üç boyutlu çizgilerle süslenmiş ve heykelimsi bir eğriye sahip. Telefonun arkası ise kırmızı seramik ve metal malzemelerden üretilmiş. Huawei, kırmızı seramik malzemeyi seri üretim ve ticari kullanım için kullanan ilk şirket olma özelliğini taşıyor.

Telefonun premium tasarımını daha da öne çıkarmak için Huawei, Extraordinary MasterStar Diamond Smart Window Koruyucu Kılıf adında özel bir kılıf tasarladı. Şu an sadece siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle VMall üzerinden 1.999 yuan fiyat etiketiyle satılıyor.

Bu kılıf, kameranın sekizgen yıldız elmas tasarımıyla uyumlu bir estetiğe sahip. Huawei’ye göre kılıfın malzemesi, dokunma hissi yumuşak olan ve parmak izi bırakmayan özel bir deriden üretiliyor. Aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor.

Huawei’nin diğer akıllı pencere koruyucu kılıflarında olduğu gibi bu kılıfın ön yüzünde de zamanı, tarihi, havayı ve bildirimleri görüntülemek için şeffaf bir pencere bulunuyor. Flip kapağı, telefonu açmak için akıllı manyetik indüksiyon teknolojisiyle donatılmış. Bu sayede telefonu açmak ve kapamak son derece pratik hale geliyor.

Mate 60 RS Extraordinary Master Star Diamond Smart Window Koruyucu Kılıf, 28 Eylül’de saat 10:08’de telefonla aynı anda satışa sunulacak. Fiyatı 1.999 yuan (275 dolar) olarak belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx