Uzak ülkede romantik kaçamak… Kayınvalideye inat aşk öpücüğü

Herkes ister ama bazıları gerçekten de her zaman yaşadıklarından çok farklı bir ortamda hatta uzaklarda bambaşka bir ülkede yeni yılı karşılar. Hele bir de mutlu bir olay buna denk gelmişse…

İşte moda dünyasının ünlülerinden biri de eşiyle birlikte yeni yılı evlerinden kilometrelerce uzakta üstelik de mutlu bir olaya tanık olmak için gittikleri ülkede kutladı.

Bir başka deyişle onlar hem yeni yılı karşıladı, hem de yakın bir arkadaşlarının renkli evlilik törenine tanıklık etti. 

Model Karlie Kloss ile Joshua Kushner, iki küçük çocuklarını evde bırakıp yeni yılı Hindistan’da karşılamaya gitti. 

Bu çift kim derseniz, bir süre önce ikinci bebek mutluluğu yaşayan model Karlie Kloss ile iş insanı kocası Joshua Kushner. 

Ünlü çift yeni yılı Hindistan’da karşıladı. Bir arkadaşlarının düğün töreni için gittikleri ülkede hem 2024’e ‘merhaba’ dediler hem de bu renkli kültürün tadını çıkardılar.

31 yaşındaki Kloss ile 38 yaşındaki kocası Kushner bu şekilde bir yandan da aşklarını tazelediler. Karlie Kloss’un sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoya göre de yeni yıla birbirlerini öpücüklere boğarak girdiler.

Ünlü model, sosyal medya sayfasından Hindistan tatiliyle ilgili renkli paylaşımlar yaptı.  

Karlie Kloss, sosyal medya sayfasından bol bol renkli paylaşımlar yaptı. Birçok karede evlenen arkadaşlarının düğününden görüntüler yer aldı. Bazı fotoğraflarda da Hint kültürüne uygun kıyafetleriyle kameraya poz verdi Kloss.

Kloss, Udaipur kentinde hayatlarını birleştiren arkadaşları Reva ile Zach’ın fotoğraflarına da yer verdi paylaşımlarında.

IVANKA TRUMP’IN ELTİSİ
Birçok kişinin soyadından da anladığı üzere Karlie Kloss’un kocası ABD eski başkanı Donald Trump’ın büyük kızı İvanka’nın kocası Jared’in kardeşi. Yani Karlie Kloss ile Ivanka Trump iki elti. 

İş dünyasının genç girişimcilerinden biri olarak tanınan Joshua Kushner ile Karlie Kloss, 2012 yılında tanıştı.

Her ne kadar Kushner, nüfuzlu ve zengin bir iş insanı olan babasından gelen soyadını taşısa da i Kloss da moda dünyasında tanınmış biri olsa da ilişkilerini meraklı gözlerden uzak tuttular.

Altı yıllık bir ilişkinin sonunda Kushner, Kloss’a evlenme teklif etti. Tabii bu haber de Kloss tarafından doğrulanıncaya kadar aralarında kaldı.

Kloss ile Kushner başlangıçta ilişkilerini kamuoyundan gizli tuttular. 

Sonunda Karlie Kloss, haklarındaki nişan iddialarını doğruladı. Hatta sosyal medya sayfasından duymayanlara da ilan etti.

Çift, 2018 yılının yaz aylarındaki nişanın hemen ardından çok fazla beklemedi ve aynı yılın ekim ayında evlendi.

Önce sadece 80 kişinin katıldığı nikah töreni yapıldı. Bu törenin üzerinden sekiz ay geçtikten sonra bu kez daha geniş katılımlı bir düğün düzenlendi. Üstelik bu kutlamalar tam bir hafta sürdü.

Her ne kadar Kushner’ın annesi Karlie Kloss’u gelin olarak istemese de çift 2018 yılının ekim ayında hayatlarını birleştirdi. 

Karlie Kloss ile Joshua Kushner’ın düğün törenine aralarında Katy Perry ile Orlando Bloom, Mila Kunis ve Ashton Kutcher gibi ünlülerin de yer aldığı çok sayıda kişi katıldı.

Karlie Kloss ile Joshua Kushner, ilk bebekleri Levi Joseph’e 2021 yılının mart ayında kavuştu. Aradan zaman geçtikten sonra yani geçen yıl, Kloss, MET Gala gecesinde karnı burnunda bir şekilde kırmızı halıya çıktı.

Böylece bir bebekleri daha olacağını duyurdu. Çiftin ikinci bebeği Elijah Jude da geçtiğimiz yılın 7 Kasım günü dünyaya gözlerini açtı.
?

KAYINVALİDESİ ONU GELİN OLARAK İSTEMEDİ
Bu arada çift evlenmeden önce paparazzi tarafından çekilen bir dizi fotoğraf basına yansımış ve Kloss’un, Kushner’in ailesi tarafından istenmeyen gelin ilan edildiği söylentilerinin yayılmasına neden olmuştu.

Hatta bu durum bir kitaba bile konu oldu. Vicky Ward kaleme aldığı Kushner, Inc: Greed. Ambition.Corruption. The Extraordinary Story of Jared Kushner and Ivanka Trump adlı kitabında bu ‘istenmeyen gelin’ meselesine de değindi.

Kushner’in kendisi gibi bir iş insanı olan babası bu ilişkiye sıcak bakmasa da en çok annesi Seryl, oğlunun Kloss ile evlenmesine karşı çıktı. Anne Kushner,  din farkı yüzünden, ünlü modeli gelin olarak onaylamadı.
?

Artık düğün öncesi gerilim Kloss ile Kushner’i çok da etkilemiyor görünüşe göre. 

Charles Kushner ve Seryl Kushner, çiftin 2018’deki düğünden haftalar önce New York’ta sokakta oğulları ve şimdi gelinleri olan Karlie Kloss ile tartışırken objektiflere yakalanmıştı.

İş adamı Charles Kushner’ın şoförü olup bitenleri görüntüleyen fotoğrafçıları uzaklaştırmaya çalışsa da başarılı olamadı.

Ama öyle ya da böyle Karlie Kloss ile Joshua Kushner evlendi. Belli ki Kusher ailesiyle aralarında hayatlarını çok etkileyecek bir gerilim de kalmadı. 

Ünlü model ve kocası arkadaşlarının düğünü için Hindistan’ın Udaipur kentindeydi. Kloss, düğünden renkli kareleri de sosyal medya hesabından paylaştı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx